Penzion Kamenny Dvur

ubytovanie Frantiskovy Lazne
 

Penzion Kamenny Dvur / ubytovanie Frantiskovy Lazne

Penzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur
Ubytovanie penzión Kamenný Dvur Františkovy Lázne :
Penzión Kamenný Dvor sa nachádza v kúpeľnom a turisticky vyhľadávanom meste Františkovy Lázně. Penzión ktorého súčasťou je aj štýlová reštaurácia, ponúka komplexné služby na hotelovej úrovni. Kúpeľe Františkovy Lázne boli založené 27. apríla 1793 ako Ves cisára Františka a v roku 1807 im bol úradne priznaný názov Františkovy Lázne. Pomenované sú podľa cisára Františka I., ktorý je považovaný za ich zakladateľa.

Kamenný Dvor penzión Františkovy Lázne ubytovanie :
Útulný a rodinný penzión Kamenný Dvur má k dispozícii podkrovné dvojlôžkové izby s možnosťou prísteliek. Súčasťou každej z nich je štýlový nábytok, vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, umývadlom a kúpeľňovými doplnky, farebný LCD televízor so satelitným príjmom, telefón a chladnička. Všetky izby moderného penzióna Kamenný Dvur sú zariadené v retro štýle.

Františkovy Lázne hotel ubytovanie Kamenný Dvor reštaurácia :
Staročeská reštaurácia Kamenný Dvur ponúka široký sortiment jedál českých aj zahraničných, rovnako nespočetné množstvo moravských vín, alebo čapované pivo. Pre najmenších návštevníkov je pripravená bohatá ponuka ovocných a zmrzlinových pohárov, alebo iné maškrty a samozrejme detské porcie chutných pokrmov, pripravovaných miestnym a vyhláseným šéfkuchárom. Nechýba ani široká ponuka alkoholických, nealkoholických, teplých a studených nápojov, príjemné prostredie aj obsluha.

Penzion Františkovy Lázne ubytovanie Kamenný Dvur služby :
V celom objekte štýlového penzióna Kamenný Dvur je možnosť vysokorýchlostného pripojenia k internetu. V letných mesiacoch sa ponúka príjemné posedenie u kávy či dobrého jedla na letnej terase pod slnečníkmi, alebo vnútri penzióna nielen v reštaurácii, ale aj v kaviarni alebo pivnici. Medzi služby penzióna patrí aj obstaranie taxi, izbová služba, úschovňa bicyklov a lyží a samozrejmosťou sú informačné a sekretárske služby na recepcii penziónu. Reštaurácia s penziónom Kamenný Dvor sa nachádza cca 5 km od Františkových Lázní.
Penzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - hotel má reštauráciuPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - hotel má vináreňPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - možnosť pripojenia na internetPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - k dispozícii letná terasaPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - k dispozícii kavareňPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - Izby s vlastnou toaletouPenzion Frantiskovy Lazne Kamenny Dvur - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: